Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Заява депутата Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна

Прес-центр

Новини

18.07.2011 12:23

Заява депутата Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна |  Різне

Тема новини: Назва теми

Депутати не дозволили провести рішення влади вносити зміни до бюджету спільними розпорядженнями голів ОДА та облради. 

На сьогоднішній черговій сесії облради керівництво обдержадміністрації (яке уособлює і керівництво обласної організації Партії регіонів) намагалося з голосу внести в порядок денний питання про право у міжсесійний період вносити зміни до бюджету спільними розпорядженнями голів ОДА та облради. Фракція ВО «Батьківщина» не підтримала цю пропозицію ні на засіданні бюджетної комісії (там єдиним членом комісії, який виступив проти, була депутат від «Батьківщини» Світлана Фочук), ні власне на сесії. Представники опозиції не дали підтримки цьому питанню з кількох причин. 

По-перше, внесення таких питань у порядок денний згідно з Законом про доступ до публічної інформації вноситься не менше, ніж за 20 днів до проведення сесії. Цього влада дуже чітко дотримувалася під час минулої сесії, коли депутат обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Іван Мунтян виносив на розгляд сесії свій депутатський запит про надання матеріальної допомоги родині буковинців на лікування дитини. Тоді голова ОДА М.Папієв навіть припустив факт корупції у цьому факті, і дитина так і не отримала допомоги від області. Сьогодні ж питання про можливість внесення змін до бюджету практично одноосібно (враховуючи ще й те, що облрада не має керівника), до корупції не прирівнюється? 

Окрім цього, такий спосіб внесення змін до бюджету суперечить чинному законодавству (зокрема, п. 2 ст. 19 Конституції України та п.17 та 18 ст. 43 Закону про місцеве самоврядування). 

Також немає жодних гарантій, що кошти будуть розподілені справедливо. Адже, наприклад, для завершення будівництва школи в с. Молодія Глибоцького району згідно з кошторисом необхідно 1 млн. 800 тисяч гривень, а влада пропонує виділити менше половини – всього 800 тисяч. Це мізер, який швидше можна вважати «подачкою», аніж «розподілом коштів». Тому депутати від ВО «Батьківщина» переконані, що подібні рішення мають прийматися колективно і після глибокого вивчення та обговорення.

Тож сесія, яка не набрала голосів депутатів навіть на затвердження порядку денного в такий невідповідний законодавству спосіб, завершила свою роботу менш ніж через півгодини після початку. Депутати фракції ВО «Батьківщина» розуміють нагальну необхідність виділення коштів школам та лікарням, але розподіл бюджетних коштів має відбуватися прозоро і тільки в рамках законодавства. Управління областю в «ручному режимі» і за принципом надання преференцій з особистих симпатій є неприпустимим.

Депутат Чернівецької обласної ради Іван Мунтян

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua