Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Співпраця Міністерства та крайової влади приносить позитивні результати

Прес-центр

Новини

15.07.2011 10:19

Співпраця Міністерства та крайової влади приносить позитивні результати |  Різне

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч взяв участь у нараді з виконання протокольного рішення спільного засідання Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради у розвитку паливного-енергетичного комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Буковини, прийнятого у березні нинішнього року.

Нараду провели заступник Міністра палива та енергетики України Тетяна Корнякова та голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв. Вони відзначили реальні позитивні результати співпраці Міністерства та органів влади Чернівецької області та розглянули хід виконання основних заходів, затверджених на спільному засіданні.

Зокрема, йшлось про добудову газопроводу-відводу високого тиску від газорозподільчої станції села Топорівці Новоселицткого району до Чернівців, заплановане будівництво 21 об’єкта підвідних газопроводів, про організацію перевезення дітей сільських шкіл до місць навчання, реалізацію в області інших заходів та проектів у соціальній сфері та галузі енергозабезпечення. Учасники наради побували на будівництві корпусу дитячої лікарні на вулиці Буковинській в Чернівцях, яке здійснюється в рамках співпраці, а також в селі Магала Новоселицького району, де ознайомились з ходом будівельних робіт на газогоні до Чернівців.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua