Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  Вшановуючи пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

Прес-центр

Новини

22.06.2011 16:11

Вшановуючи пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни  |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Керівники області та обласного центру взяли участь та виступили у скорботному мітингу та панахиді з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни. В присутності велелюдного зібрання, біля пам’ятника загиблим під час визволення Буковини офіцерам та генералам Радянської армії, що у парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка, траурну панахиду в пам’ять про жертв війни відправив Митрополит Чернівецький та Буковинський Онуфрій. Учасники жалобного заходу схилили голови перед пам’яттю загиблих у 1941 – 1945 роках співвітчизників.

«До свого сорому, ми досі не знаємо місць поховань й імен усіх загиблих під час війни. Віднайти місця поховань, віддати належну шану та повагу полеглим воїнам і живим учасникам тих жорстоких подій – наш з вами святий обов'язок», - зауважив у своєму виступі заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин МАНІЛІЧ. «Не менш важливим завданням є збереження миру та громадянського порозуміння на благословенній українській землі», - підкреслив він.

Голова обласної державної адміністрації Михайло ПАПІЄВ, Валентин Маніліч та секретар Чернівецької міської ради Віталій МИХАЙЛІШИН поклали вінки до пам’ятника загиблим воїнам. У дружній, невимушеній атмосфері керівники краю та обласного центру поспілкувалися з присутніми ветеранами війни, праці та Збройних сил України.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua