Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  Малому та середньому бізнесу – цивілізоване конкурентне середовище

Прес-центр

Новини

21.04.2011 12:38

Малому та середньому бізнесу – цивілізоване конкурентне середовище |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

Голова Новоселицької районної ради Деомид ШОВА, заступник голови Новоселицької районної ради Василь ГОРБАТЮК, голова Хотинської районної ради Дмитро РУДЕНКО та заступник голови ради Тетяна КРАВЕЦЬКА взяли участь у зустрічі «Регіональна конкурентоспроможність», яка проходила в Чернівцях під егідою проекту Агентства США з міжнародного розвитку (AISD) «Локальні  інвестиції та національна конкурентоспроможність».

Учасники зустрічі, в якій також взяли участь делегації Чернівецької міської ради та Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області, обговорили проблеми забезпечення конкурентоспроможності регіонів та важливість створення конкурентного середовища для розвитку бізнесу, як рушійної сили економічного зростання. На зустрічі йшлося про правові аспекти інвестування у сфері земельних відносин, форми та засоби забезпечення фінансування інвестиційних проектів в умовах обмеженості  бюджетних ресурсів на умовах корпоративної відповідальності та партнерства.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua