Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Пам'яті колеги

Прес-центр

Новини

29.03.2011 15:51

Пам'яті колеги |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна державна адміністрація та обласна рада з глибоким сумом спо­ві­щають, що виконавча та представницька влада Буковинського краю зазнали тяжкої втрати. 26 березня 2011 року, на 61-му році життя внаслідок тяжкої хвороби передчасно відійшов у Вічність Олександр Васильович  СВІТЛИЧНИЙ  Головний державний санітарний лікар Чернівецької області, Заслужений лікар України.

Олександр Васильович СВІТЛИЧНИЙ народився 18 лютого 1951 року в місті Сальськ Ростовської області (Російська Федерація). По закінченні загальноосвітньої школи вступив до санітарно-гігієнічного факультету Дніпропетровського державного медичного інституту, де отримав фах санітарного лікаря. У 1974 році за розподілом державної комісії поступив у розпорядження відділу охорони здоров’я Чернівецького облвиконкому. Впродовж 1974 – 1990 років обіймав посади лікаря-паразитолога, лікаря-епідеміолога, головного лікаря Сторожинецької районної санітарно-епідеміологічної станції. У жовтні 1990 року був переведений на посаду головного лікаря Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної станції. Наказом Міністра охорони здоров’я України від 2 липня 1996 року призначений Головним державним санітарно-епідеміологічним лікарем Чернівецької області.  

Олександр Васильович пройшов гідний трудовий шлях, без останку відданий служінню буковинській громаді, важливій і відповідальній справі забезпечення стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації на теренах Чернівецької області. На всіх етапах профе­сійної діяль­нос­ті він був взірцем високого професіоналізму та особистої відповідальності, вимогливого ставлення до себе і колег, справжнім прикладом наслідування для молодих фахівців. Трудові звитяги Олександра Васильовича відзначені високим званням «Заслужений лікар України», багатьма відомчими нагородами, почесними відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

У ці скорботні дні ми щиро поділяємо біль непоправної втрати та невимовний сум рідних і близьких покійного. Світлий спомин про Олександра Васильовича СВІТЛИЧНОГО назавжди залишиться в сумуючих серцях тих, хто мав честь жити та працювати поруч».

 М.Папієв, Г.Галиць, В.Маніліч, В.Бурлака, М.Гайничеру, К.Крищенко, Ф.Федорович, І.Попеску, М.Романюк, П.Гасюк, І.Шкробанець, В.Ушаков, Т.Бойчук

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua