Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Спомин про колегу

Прес-центр

Новини

19.03.2011 16:15

Спомин про колегу |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Депутатський корпус, колегія та виконавчий апарат Чернівецької облас­ної ради шостого скликання з глибоким сумом сповіщають, що крайова представницька влада зазнала тяжкої, непоправної втрати. На 44-му році життя, внаслідок тяжкої хвороби передчасно відійшла у Віч­ність депутат Чернівецької обласної ради VI-го скликання Юлія Василівна АНДРУЩАК. Перестало битися серце вірної доньки рідної землі, висококваліфікованого працівника, дбайливої берегині родинного вогнища, знаної і шанованої у нашому краї людини.

Юлія АНДРУЩАК народилася 16 липня 1967 року в селі Росошани Кельменецького району. По закінченні загальноосвітнього навчального закладу навчалась у Чернівецькій бухгалтерській школі, згодом – у Чернівецькому фінансовому технікумі. З 1987 року працювала у Кельменецькій інспекції державного страхування, з 1993 року – Кельменецькому районному фінансовому управлінні. У 1996 – 2001 роках навчалась у Тернопільській державній академії народного господарства, де отримала фах фінансиста. З квітня 2001 року працювала на посаді касира відділення «Росошани» Чернівецької обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль».   

На всіх етапах свого життєвого шляху та трудової біографії Юлія Василівна Андрущак була прикладом відповідального, сумлінного ставлення до виконання професійних та громадських обов’язків, взірцем людської порядності та духовної чистоти. На виборах 2010 року до рад усіх рівнів земляки довірили Юлії Василівні представляти їхні інтереси у складі депутатського корпусу Чернівецької обласної ради шостого скликання.  Невблаганна смерть завадила здійснитися благородним задумам та сміливим планам депутата.У ці скорботні дні ми поділяємо горе сумуючої родини покійної, її душевний біль і тугу. Світлий, добрий спомин про Юлію Василівну АНДРУЩАК назавжди залишиться з нами.


   Маніліч В.М., Папієв М.М., Березовський М.М., Бурбак М.Ю., Віщук С.І., Галиць Г.К., Горук Н.В., Гребенщиков В.О., Кирилюк М.В., Костинян І.М., Куліш В.І., Курко Я.С., Куцак М.І., Мельничук В.К., Паламар І.С., Смотр О.А., Ткачук В.М., Шевчук І.В., Моісей А.Є.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua