Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  До проблем природокористування

Прес-центр

Новини

04.02.2011 16:32

До проблем природокористування |  Екологія

Тема новини: Назва теми

На засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування та земельних відносин (голова комісії – депутат Василь Ткачук)  розглянуто інформацію Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області щодо нововведень в порядку оплати за користування надрами та плати за землю. Депутати взяли до відома інформацію Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, Дністровсько - Прутського басейнового управління водних ресурсів щодо забезпечення раціонального природокористування.

Члени профільної постійної комісії крайового парламенту  обговорили проект Комплексної програми з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» у Чернівецькій області на 2011 – 2015 роки. Депутати доручили обласному Держуправлінню охорони навколишнього природного середовища доопрацювати цей проект і подати його на розгляд наступного засідання постійної комісії. Учасники засідання підтримали проект змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2010 році, розглянули низку клопотань про надання гірничих відводів та погоджень щодо отримання дозволу на користування надрами. Постійна комісія  розглянула також низку інших питань, з яких прийнято відповідні висновки та пропозиції щодо їх внесення на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua