Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  До проблем природокористування

Прес-центр

Новини

04.02.2011 16:32

До проблем природокористування |  Екологія

Тема новини: Назва теми

На засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування та земельних відносин (голова комісії – депутат Василь Ткачук)  розглянуто інформацію Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області щодо нововведень в порядку оплати за користування надрами та плати за землю. Депутати взяли до відома інформацію Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, Дністровсько - Прутського басейнового управління водних ресурсів щодо забезпечення раціонального природокористування.

Члени профільної постійної комісії крайового парламенту  обговорили проект Комплексної програми з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» у Чернівецькій області на 2011 – 2015 роки. Депутати доручили обласному Держуправлінню охорони навколишнього природного середовища доопрацювати цей проект і подати його на розгляд наступного засідання постійної комісії. Учасники засідання підтримали проект змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2010 році, розглянули низку клопотань про надання гірничих відводів та погоджень щодо отримання дозволу на користування надрами. Постійна комісія  розглянула також низку інших питань, з яких прийнято відповідні висновки та пропозиції щодо їх внесення на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua