Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Задля подолання дитячої безпритульності

Прес-центр

Новини

11.01.2011 14:26

Задля подолання дитячої безпритульності |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

3-я сесія обласної ради затвердила Комплексну програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в Чернівецькій області у 2011 році, яка спрямована на усунення причин цих явищ, запобігання поширенню соціального сирітства та порушення прав дитини.

Завданнями Програми є розробка та запровадження ефективних форм роботи з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення сімей, які неспроможні або не бажають належно виконувати свої виховні функції, та забезпечення захисту прав дітей у таких сім’ях. Дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, надаватиметься ефективна соціальна підтримка. Планується  запровадження єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення підготовки та перепідготовки фахівців закладів соціального захисту дітей.

Сесія обласної ради рекомендувала районним державним адміністраціям, районним радам, Чернівецькій та Новодністровській міським радам затвердити відповідні програми на своїх територіях та передбачити належне фінансування витрат на їх реалізацію.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua