Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На 3-й сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

29.12.2010 15:54

На 3-й сесії Чернівецької обласної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

На 3-й сесії Чернівецької  обласної ради, яка відбулася 29 грудня під головуванням керівника обласної представницької влади Василя ВАТАМАНЮКА, депутати крайового парламенту обговорили та абсолютною більшістю голосів прийняли Програму економічного і соціального розвитку Чернівецької області та обласний бюджет на 2011 рік. Проект Програми соціально-економічного розвитку краю народним обранцям представив начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації Ігор СІДЛЯР.

Проект головного фінансового документу в життєдіяльності краю на наступний, 2011 рік у сесійній залі захищала заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Анжела ДЯКОВА. Формування показників обласного бюджету здійснювались на основі оновленого Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік”. Доходна частина обласного бюджету визначена в сумі 1 млрд. 297 млн. 900 тис. грн., що на 152,4 млн. (13,3 %) більше, ніж було затверджено на 2010 рік. Видатки обласного бюджету становитимуть 1 млрд. 297 млн. 700 тис. грн., що на 87,4 (7,2%) більше, ніж у поточному році. На освітянську галузь краю буде витрачено 196млн. 057,6 тис. грн., на охорону здоров’я – 245млн. 566,3 тис. грн., на соціальний захист населення – 43 млн. 840,5 тис. гривень.

Після внесення відповідних поправок до внесених на розгляд проектів за Програму соціально-економічного розвитку області проголосували 87 депу­татів з 92-х, зареєстрованих у сесійній залі. 86 членів крайового парламенту підтримали проект обласного бюджету на 2011 рік. П’ятеро їхніх колег «утримались», один депутат, зареєстрований в залі, не брав участь в голосуванні.

Народні обранці розглянули також стан виконання у 2010 році Комплексної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в Чернівецькій області та затвердили відповідну програму на 2011 рік. На сесії було внесено зміни до Порядку надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Чернівецькій області за рахунок Обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2010-1012 роки, вирішено низку питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

В роботі сесії обласної ради взяв участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло ПАПІЄВ.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua