Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На спільному засіданні колегії обласної ради та облдержадміністрації

Прес-центр

Новини

27.12.2010 18:12

На спільному засіданні колегії обласної ради та облдержадміністрації |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

27 грудня 2010 року під керівництвом голови обласної ради Василя ВАТАМАНЮКА та голови обласної державної адміністрації Михайла ПАПІЄВА відбулось спільне  засідання колегії обласної ради та обласної державної адміністрації.Учасники засідання обговорили порядок денний сесії крайового парламенту, на якій заплановано прийняття Програми економічного і соціального розвитку Чернівецької області та обласного бюджету на 2011 рік. З інформацією про проект Програми виступив начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації Ігор СІДЛЯР. Проект обласного бюджету на 2011 рік представила заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Анжела ДЯКОВА.

Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Богдан СЕНЬКІВ поінформував про проект змін до Порядку надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Чернівецькій області за рахунок обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2010-1012 роки.Члени колегії затвердили дату проведення, порядок денний і регламент роботи 3-ї сесії Чернівецької обласної ради VІ-го скликання, яка відбудеться 29 грудня 2010 року о 1000 в приміщенні сесійної зали Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua