Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На пленарному засіданні 2-ї сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

22.12.2010 08:08

На пленарному засіданні 2-ї сесії Чернівецької обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

21 грудня під головуванням керівника крайового парламенту Василя Ватаманюка відбулось засідання 2-ї сесії обласної ради шостого скликання. Перед початком пленарного засідання голова обласної ради вручив Грамоту Верховної Ради України Михайлу Тостановському – голові Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з нагоди 75-річчя від створення товариства. Почесною грамотою обласної ради був нагороджений начальник Головного управління юстиції у Чернівецькій області Іван Сушинський. Депутати обласної ради також привітали свого колегу, начальника УМВС України в Чернівецькій області Миколу Харабару з присвоєнням звання генерал-майора міліції.

Сесія крайового парламенту внесла зміни до обласного бюджету на 2010 рік. Депутати затвердили Комплексну соціальну програму розвитку цивільного захисту, системи аварійно-рятувального обслуговування, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чернівецькій області на 2011-2013 роки, прийняли комплексну Програму розвитку інформаційної та видавничої галузей Чернівецької області на 2011-2015 роки та Програму розвитку туризму в Чернівецькій області на 2011-2012 роки. Народні обранці також розглянули хід виконання окремих регіональних Програм. Було призначено низку керівників обласних комунальних підприємств та вирішено ряд питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua