Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада - в числі переможців Всеукраїнського конкурсу

Прес-центр

Новини

20.12.2010 19:40

Чернівецька обласна рада - в числі переможців Всеукраїнського конкурсу |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Згідно з рішенням ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування щодо результатів відбору проектів та програм 2010 року Чернівецька обласна рада увійшла до числа переможців конкурсу в категорії проектів (програм) органів місцевого самоврядування міст з населенням понад 1 млн. жителів, областей з проектом «Підвищення туристичної привабливості та формування позитивного іміджу Чернівецької області через впровадження новітніх методів у музейно-краєзнавчу роботу».

 Метою реалізації  проекту є перетворення Чернівецького краєзнавчого музею на ключовий елемент музейно-туристичної інфраструктури області. Передбачається також утворити багатомовний «Музейно-туристичний портал Чернівецької області та міста Чернівці» з інтегрованою електронною картою об’єктів культурної спадщини міста та області. В музейних закладах області буде впроваджено електронний облік предметів музейного фонду, здійснено низку інших заходів, покликаних сприяти формуванню позитивного іміджу Буковинського краю щодо його привабливості для туристів.  

Орієнтовний обсяг фінансування проекту у 2011 році з державного бюджету – 500 тисяч гривень. З обласного та місцевих бюджетів партнерів проекту планується виділити відповідно 980 тис. грн., 40 тис. грн. - Чернівецькою міською радою, а також по 5 тис. грн. - Глибоцькою, Путильською та Хотинською районними радами.

В інших категоріях Всеукраїнського конкурсу перемогли проекти Чернівецької міської ради «Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування через створення дитячого будинку сімейного типу», Вижницької районної ради - «Модернізація котельного господарства комунального підприємства «Ком-сервіс» шляхом впровадження енергозберігаючих технологій», корпоративний проект Герцаївської районної ради «Створення інтегрованої муніципальної мультифункціональної бази геопросторових даних на території Герцаївського району Чернівецької області» та Глибоцької районної ради - «Покращення добробуту громади прикордонного селища Глибока шляхом розбудови систем водопостачання та водовідведення в місцях індивідуальної забудови».

     До числа переможців Всеукраїнського конкурсу увійшли також проекти Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району, Чуньківської, Малокучурівської та Кострижівської сільських рад Заставнівського району, Іспаської сільської ради Вижницького району.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua