Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада - в числі переможців Всеукраїнського конкурсу

Прес-центр

Новини

20.12.2010 19:40

Чернівецька обласна рада - в числі переможців Всеукраїнського конкурсу |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Згідно з рішенням ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування щодо результатів відбору проектів та програм 2010 року Чернівецька обласна рада увійшла до числа переможців конкурсу в категорії проектів (програм) органів місцевого самоврядування міст з населенням понад 1 млн. жителів, областей з проектом «Підвищення туристичної привабливості та формування позитивного іміджу Чернівецької області через впровадження новітніх методів у музейно-краєзнавчу роботу».

 Метою реалізації  проекту є перетворення Чернівецького краєзнавчого музею на ключовий елемент музейно-туристичної інфраструктури області. Передбачається також утворити багатомовний «Музейно-туристичний портал Чернівецької області та міста Чернівці» з інтегрованою електронною картою об’єктів культурної спадщини міста та області. В музейних закладах області буде впроваджено електронний облік предметів музейного фонду, здійснено низку інших заходів, покликаних сприяти формуванню позитивного іміджу Буковинського краю щодо його привабливості для туристів.  

Орієнтовний обсяг фінансування проекту у 2011 році з державного бюджету – 500 тисяч гривень. З обласного та місцевих бюджетів партнерів проекту планується виділити відповідно 980 тис. грн., 40 тис. грн. - Чернівецькою міською радою, а також по 5 тис. грн. - Глибоцькою, Путильською та Хотинською районними радами.

В інших категоріях Всеукраїнського конкурсу перемогли проекти Чернівецької міської ради «Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування через створення дитячого будинку сімейного типу», Вижницької районної ради - «Модернізація котельного господарства комунального підприємства «Ком-сервіс» шляхом впровадження енергозберігаючих технологій», корпоративний проект Герцаївської районної ради «Створення інтегрованої муніципальної мультифункціональної бази геопросторових даних на території Герцаївського району Чернівецької області» та Глибоцької районної ради - «Покращення добробуту громади прикордонного селища Глибока шляхом розбудови систем водопостачання та водовідведення в місцях індивідуальної забудови».

     До числа переможців Всеукраїнського конкурсу увійшли також проекти Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району, Чуньківської, Малокучурівської та Кострижівської сільських рад Заставнівського району, Іспаської сільської ради Вижницького району.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua