Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На спільному засіданні постійних комісій Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

16.12.2010 17:20

На спільному засіданні постійних комісій Чернівецької обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

 

            На спільному засіданні постійних комісій Чернівецької обласної ради, яке відбулось 16 грудня у сесійній залі крайового парламенту під головуванням голови постійної комісії з питань економіки, бюджету та інвестицій депутата Михайла БЕРЕЗОВСЬКОГО,  розглядалось питання про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік. Депутати заслухали інформацію заступника голови обласної державної адміністрації, начальника Головного фінансового управління ОДА Кирила КРИЩЕНКА про стан виконання обласного бюджету на 2010 рік. Зокрема, йшлося про необхідність збільшення обсягу доходної частини обласного бюджету по загальному фонду на 545 тис. гривень за рахунок додаткової субвенції з державного бюджету, у тому числі – на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виплати грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

         Народні обранці більшістю голосів прийняли рішення винести питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік на розгляд чергової сесії обласної ради.         В роботі спільного засідання постійних комісій  взяли участь голова Чернівецької обласної ради  Василь ВАТАМАНЮК, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій ГАЛИЦЬ та заступник голови обласної ради Валентин МАНІЛІЧ.        

        


Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua