Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

15.12.2010 23:32

У постійних комісіях обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Днями відбулись перші засідання постійних комісій Чернівецької обласної ради. Зокрема, члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я (голова - депутат Іван ПАЛАМАР) обговорили хід виконання Комплексної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у Чернівецькій області на 2009-2013 роки та Регіональної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2008-2011 роках. Комісія винесла ці питання на розгляд другої сесії обласної ради шостого скликання. На наступному засіданні постійної комісії вирішено розглянути питання щодо готовності лікувально-профілактичних закладів області до роботи в умовах епідеміологічної ситуації, про стан організації надання медичної допомоги населенню та взаємодії з санітарно-епідеміологічними закладами краю в період підвищення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в зимовий період. Також було розглянуто план першочергових заходів щодо зменшення  рівня  захворюваності населення області.

Профільна комісія обласної ради рекомендувала Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації та Головному санітарному лікарю області  до 20 грудня поточного року підготувати  відповідну довідку та  розробити проект рішення чергової сесії обласної ради .

Про стан виконання Комплексної програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Чернівецької області на 2011-2015 роки, призначення іменної стипендії Чернівецької обласної ради заслуженим артистам та заслуженим діячам мистецтв України йшлося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики (голова – депутат  Володимир ГРЕБЕНЩИКОВ). Члени комісії обговорили лист Всеукраїнської громадської організації «Український конгрес інвалідів» щодо підтримки депутатами обласної ради Всеукраїнського експериментального соціального проекту «Виховання персональної відповідальності дітей та підлітків за дотриманням норм Закону України «Про дорожній рух». Профілактика дитячої інвалідності внаслідок ДТП.» та рекомендували подати проект в порядку, встановленому чинним законодавством України, до  обласної державної адміністрації з метою його вивчення та підготовки проекту відповідного рішення.

Члени постійної комісії обласної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій (голова – депутат Михайло БЕРЕЗОВСЬКИЙ) заслухали звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року та внесли його на розгляд чергової  сесії обласної ради, обговорили план роботи цієї комісії на 2011 рік.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (голова - депутат Олександр СМОТР) розглядались питання щодо призна­чення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області, укладання контрактів на новий термін з директорами окремих комунальних підприємств, погодження плану роботи постійної комісії на наступний рік.

На засіданнях постійних комісій Чернівецької обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань праці та соціального захисту населення, з правових питань та міжетнічних відносин, транскордонного співробітництва та антикорупційної діяльності, з питань охорони навколишнього середовища, природокористування, земельних відносин, з питань агропромислового комплексу, з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики було вирішено низку організаційних питань.

        У роботі постійних комісій обласної ради взяли участь керівник крайової представницької влади Василь ВАТАМАНЮК та заступник голови обласної ради  Валентин МАНІЛІЧ.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua