Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  До Дня місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

07.12.2010 18:48

До Дня місцевого самоврядування |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

7 грудня 2010 року в приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбулись урочисті збори та святковий концерт. До учасників урочистостей з вітальним словом звернувся голова Чернівецької обласної ради Василь ВАТАМАНЮК. «Органи пред­став­ниць­кої влади в Україні загалом, і на Буковині зокре­ма, - зазначив керівник крайового парламенту, - стали такою потужною держа­во­твор­чою си­лою, не рахува­тися з якою не в силі ніхто. …Як депутат обласної ради трьох скликань поспіль, я добре знаю – наша справа не з легких. Бракує прав та повноважень, гостро не вистачає матеріальних ресурсів, далекою від ідеалу є законодавча база.  Дошкуляють інші проблеми та негаразди, які годі й перелічити. Але ж для того й працюємо, для того своїми руками творимо рефор­мування власної держави, щоби народовладдя в Україні постало на повний зріст», - наголосив голова обласної ради.

           Василь ВАТАМАНЮК вручив Грамоту Верховної Ради України депутату обласної ради, начальнику Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігорю ШКРОБАНЦЮ. З привітаннями з нагоди знаменного свята виступив перший заступник голови облдержадміністрації, уповноважений представник депутатської фракції Партії регіонів у Чернівецькій обласній раді Георгій ГАЛИЦЬ. Керівники представницької та виконавчої гілок крайової влади вручили Почесні грамоти обласної ради та облдержадміністрації і цінні подарунки групі кращих представників депутатського корпусу рад усіх рівнів та посадових осіб місцевого самоврядування Буковинського краю.
          Cекретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Олександр ВАСИЛЬЧИШИН також привітав учасників врочистого дійства та вручив почесні відзнаки та подарунки кращим представникам самоврядних органів обласного центру. Достойним фіналом святкування став святковий концерт за участю майстрів мистецтв обласної філармонії.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua