Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  На урочистостях з нагоди 92-ї річниці Буковинського віче

Прес-центр

Новини

05.11.2010 15:46

На урочистостях з нагоди 92-ї річниці Буковинського віче |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Іван Шилепницький взяв участь і виступив на урочистих зборах з нагоди 92-ї річниці Буковинського віча. «Сьогодні ми за правом пишаємося поважною спадщиною, Буковинського віча, досліджуємо її та примножуємо отримані від попередників демократичні традиції. Переконливими доказом цьому є і вікопомні події дев’ятнадцятирічної давнини, і велелюдні віча, що їх збирали буковинці вже за часів незалежності, і вибори до місцевих рад усіх рівнів, які як і належить, пройшли на нашій землі організовано, зважено і толерантно», - зауважив у своєму виступі керівник крайового парламенту. Іван Шилепницький щиро привітав учасників урочистого зібрання та вручив Почесні грамоти обласної ради депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування різних рівнів.

Голова обласної ради також привітав колектив газети «Буковинське віче» з 20-річчям від дня заснування часопису. Керівник крайового парламенту відзначив вагому роль друкованого видання в утвердженні незалежності Української держави, розгортанні демократичних процесів на Буковині, популяризації мистецької та культурної спадщини, об’єднанні науковців, громадських та культурних діячів краю. Іван Шилепницький вручив почесні відзнаки обласної ради працівникам газети та висловив переконання, що «Буковинське віче» і надалі зберігатиме власний стиль та залишатиметься цікавою для широкого кола читачів.

 

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua