Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Депутати вирішили подбати про репродуктивне здоров’я краян

Прес-центр

Новини

26.08.2010 09:40

Депутати вирішили подбати про репродуктивне здоров’я краян |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Рішення про доповнення Міжгалузевої обласної комплексної програми «Охорона здоров’я буковинців» на 2004-2011 роки розділом «Репродуктивне здоров’я населення Чернівецької області на період до 2011 року» прийняла 39-та сесія обласної ради. Його основними завданнями є створення умов безпечного материнства, удосконалення системи планування сім’ї у Чернівецькій області, збереження репродуктивного здоров’я населення області, забезпечення ефективного управління з питань реалізації даного розділу, участь в інноваційних проектах та залучення грантів для їх реалізації. Від реалізації положень цього розділу програми очікують підвищення показників народжуваності, обмеження показників материнської смертності та стабілізації показників дитячої смертності, зниження частоти абортів та підвищення використання сучасних засобів запобігання небажаної вагітності, зниження рівня захворюваності на інфекційні та онкологічні захворювання, а також збільшення кількості дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua