Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Депутати вирішили подбати про репродуктивне здоров’я краян

Прес-центр

Новини

26.08.2010 09:40

Депутати вирішили подбати про репродуктивне здоров’я краян |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Рішення про доповнення Міжгалузевої обласної комплексної програми «Охорона здоров’я буковинців» на 2004-2011 роки розділом «Репродуктивне здоров’я населення Чернівецької області на період до 2011 року» прийняла 39-та сесія обласної ради. Його основними завданнями є створення умов безпечного материнства, удосконалення системи планування сім’ї у Чернівецькій області, збереження репродуктивного здоров’я населення області, забезпечення ефективного управління з питань реалізації даного розділу, участь в інноваційних проектах та залучення грантів для їх реалізації. Від реалізації положень цього розділу програми очікують підвищення показників народжуваності, обмеження показників материнської смертності та стабілізації показників дитячої смертності, зниження частоти абортів та підвищення використання сучасних засобів запобігання небажаної вагітності, зниження рівня захворюваності на інфекційні та онкологічні захворювання, а також збільшення кількості дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua