Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На 39-ій сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

20.08.2010 11:34

На 39-ій сесії Чернівецької обласної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Загальний склад (кількість депутатів) Чернівецької обласної, районних та міських рад у VІ скликанні визначила 39-а сесія обласної ради, яка відбулась 19 серпня під керівництвом голови обласної ради Івана ШИЛЕПНИЦЬКОГО. Згідно з рішенням сесії, у наступному скликанні у складі депутатського корпусу Чернівецької обласної ради працюватимуть 104 депутати.

Перед початком пленарного засідання керівник крайового парламенту вручив високі державні та регіональні відзнаки кільком жителям області за особливі заслуги перед Україною та буковинською громадою. Зокрема, Почесну грамоту Верховної Ради України отримав Юрій МАРЧУК – директор Вижницького держспецлісгоспу агропромислового комплексу. Почесними грамотами обласної ради та цінними подарунками були нагороджені Микола ЛАБОВСЬКИЙ – триразовий чемпіон України, срібний призер командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу та Наталія ЛУПУ – чемпіонка командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу.

39-та сесія обласної ради затвердила Комплексну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернівецької області на 2010-2014 роки, проект «Підвищення туристичної привабливості та формування позитивного іміджу Чернівецької області через впровадження новітніх методів у музейно-краєзнавчу роботу», Тимчасовий порядок надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами та гідроспорудами (майном). Депутати вирішили доповнити Міжгалузеву обласну комплексну програму «Охорона здоров’я буковинців» на 2004-2011 роки розділом ІХ «Репродуктивне здоров’я населення Чернівецької області на період до 2011 року», внести зміни та доповнення до Регіональної програми сприяння залученню інвестицій в економіку Чернівецької області на 2007-2010 роки, до Комплексної програми «Питна вода Чернівецької області до 2020 року». На засіданні також було вирішено низку питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, розглянуто інформацію щодо реагування на депутатські запити та звернення депутатів обласної ради до центральних органів влади, прийнято інші рішення щодо розв’язання нагальних проблем територіальних громад області.

        У роботі сесії взяв участь голова обласної державної адміністрації Михайло ПАПІЄВ.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua