Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики

Прес-центр

Новини

19.08.2010 17:09

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики (голова комісії Ольга КИНАЛЬ) розглядався проект рішення сесії обласної ради «Підвищення туристичної привабливості та формування позитивного іміджу Чернівецької області через впровадження новітніх методів у музейно-краєзнавчу роботу». Члени комісії погодились з пропозиціями Головного управління освіти і науки ОДА щодо створення комунального обласного позашкільного навчального закладу «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді», реорганізації комунальних закладів «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» та «Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та внесли зазначені питання на розгляд сесії обласної ради.

Питання про затвердження Комплексної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернівецької області на 2010-2014 роки розглянула постійна комісія обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (голова комісії Микола МАЛЯРЧУК). Члени комісії також обговорили зміни та доповнення до Комплексної програми «Питна вода Чернівецької області до 2020 року. 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua