Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

18.08.2010 11:39

У постійних комісіях обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Постійна комісія з питань економіки, бюджету та інвестицій (голова комісії Тамара СЕМЕНОВИЧ) спільно з іншими постійними комісіями розглянула подані облдержадміністрацією проекти рішень обласної ради звіт про виконання обласного бюджету за  I півріччя  2010 року та  «Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік».

Зокрема, в інформації Головного фінансового управління ОДА йшлося про те, що у зв’язку з ліквідацією управління культури і туризму, управління з питань внутрішньої політики, управління інформації та зв’язків з громадськістю і створенням управління культури, відділу з питань туризму, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації виникли труднощі з фінансуванням підвідомчих установ зазначених структур та заходів, покладених на ліквідовані управління. З метою забезпечення безперервного процесу виконання обласного бюджету профільна постійна комісія рекомендувала доповнити проект зазначеного рішення відповідними пунктами.

      Доповнити Міжгалузеву обласну комплексну програму «Охорона здоров’я буковинців» на 2004-2011 роки розділом «Репродуктивне здоров’я населення Чернівецької області на період до 2011 року»  рекомендувала постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я (голова комісії Василь ПІШАК). Зазначені доповнення мають на меті поліпшення репродуктивного здоров’я населення області як важливої складової загального здоров’я та покращення демографічної ситуації. Комісія внесла це питання на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua