Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

18.08.2010 11:39

У постійних комісіях обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Постійна комісія з питань економіки, бюджету та інвестицій (голова комісії Тамара СЕМЕНОВИЧ) спільно з іншими постійними комісіями розглянула подані облдержадміністрацією проекти рішень обласної ради звіт про виконання обласного бюджету за  I півріччя  2010 року та  «Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік».

Зокрема, в інформації Головного фінансового управління ОДА йшлося про те, що у зв’язку з ліквідацією управління культури і туризму, управління з питань внутрішньої політики, управління інформації та зв’язків з громадськістю і створенням управління культури, відділу з питань туризму, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації виникли труднощі з фінансуванням підвідомчих установ зазначених структур та заходів, покладених на ліквідовані управління. З метою забезпечення безперервного процесу виконання обласного бюджету профільна постійна комісія рекомендувала доповнити проект зазначеного рішення відповідними пунктами.

      Доповнити Міжгалузеву обласну комплексну програму «Охорона здоров’я буковинців» на 2004-2011 роки розділом «Репродуктивне здоров’я населення Чернівецької області на період до 2011 року»  рекомендувала постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я (голова комісії Василь ПІШАК). Зазначені доповнення мають на меті поліпшення репродуктивного здоров’я населення області як важливої складової загального здоров’я та покращення демографічної ситуації. Комісія внесла це питання на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua