Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Підтримка морального здоров’я буковинців - спільна справа влади та громади

Прес-центр

Новини

13.08.2010 10:25

Підтримка морального здоров’я буковинців - спільна справа влади та громади  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ дав відповідь на лист голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя КОСТИЦЬКОГО щодо необхідності посилення профілактичної роботи для запобігання поширення СНІДу, алкоголізму, тютюнопаління і наркоманії в Україні через розміщення відповідної соціальної реклами на вільних зовнішніх носіях.  Керівник крайового парламенту поінформував голову Національної експертної комісії про заходи, які вживаються Чернівецькою обласною радою для вдосконалення роботи у сфері захисту суспільної моралі.

Зокрема, у листі-відповіді йдеться про шляхи реалізації Комплексної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД в Чернівецькій області на 2009-2013 роки. Ця програма, затверджена рішенням 33-ї сесії обласної ради у грудні 2009 року, передбачає проведення на теренах краю соціальної рекламної кампанії на зовнішніх носіях з питань профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД та пропаганди переваг здорового способу життя.

Разом з тим, як зазначається у зазначеному листі голови обласної ради, питання надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами згідно з  законом України «Про рекламу», перебуває у компетенції виконавчих органів міських, селищних та сільських рад.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua