Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Підтримка морального здоров’я буковинців - спільна справа влади та громади

Прес-центр

Новини

13.08.2010 10:25

Підтримка морального здоров’я буковинців - спільна справа влади та громади  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ дав відповідь на лист голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя КОСТИЦЬКОГО щодо необхідності посилення профілактичної роботи для запобігання поширення СНІДу, алкоголізму, тютюнопаління і наркоманії в Україні через розміщення відповідної соціальної реклами на вільних зовнішніх носіях.  Керівник крайового парламенту поінформував голову Національної експертної комісії про заходи, які вживаються Чернівецькою обласною радою для вдосконалення роботи у сфері захисту суспільної моралі.

Зокрема, у листі-відповіді йдеться про шляхи реалізації Комплексної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД в Чернівецькій області на 2009-2013 роки. Ця програма, затверджена рішенням 33-ї сесії обласної ради у грудні 2009 року, передбачає проведення на теренах краю соціальної рекламної кампанії на зовнішніх носіях з питань профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД та пропаганди переваг здорового способу життя.

Разом з тим, як зазначається у зазначеному листі голови обласної ради, питання надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами згідно з  законом України «Про рекламу», перебуває у компетенції виконавчих органів міських, селищних та сільських рад.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua