Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів виконавчої влади >  Про необхідність наведення порядку у сфері автомобільних перевезень

Прес-центр

Новини

06.08.2010 07:49

Про необхідність наведення порядку у сфері автомобільних перевезень |  Діяльність органів виконавчої влади

Тема новини: Назва теми

        Про необхідність наведення порядку у сфері автомобільних перевезень йшлося, зокрема, в рішенні 38-ї сесії Чернівецької обласної ради «Про Комплексну  програму профілактики правопорушень в Чернівецькій області на 2010 -2012 роки». На виконання цього рішення територіальним управлінням Головної державної інспекції на автотранспорті в Чернівецькій області здійснюються планові та цільові перевірки транспортних засобів, що здійснюють вантажопасажирські перевезення, та суб’єктів підприємницької діяльності, зайнятих у цій сфері. У полів зору інспекторів – стан виконання вимог чинного законодавства України про автомобільний транспорт, особиста та виробнича дисципліна автоперевізників, технічний стан транспортних засобів, діяльність нелегальних суб’єктів ринку автомобільних перевезень.

         Упродовж першого півріччя ц.р. Головавтотрансінспекція позбавила ліцензій на право здійснення перевезень 47 порушників ліцензійних умов. Застосовано штрафні санкції за фактом 227-ми порушень правил міжнародних автоперевезень та 143-х випадків нелегальних автоперевезень. Як наслідок, за цей період на дорогах області з вини або за участю водіїв ліцензованого автотранспорту не сталося жодної дорожньо-транспортної пригоди.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua