Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди 70-річчя утворення Чернівецької області

Прес-центр

Новини

05.08.2010 08:46

З нагоди 70-річчя утворення Чернівецької області |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

З нагоди 70-річчя утворення Чернівецької області на ім’я голови Чернівецької обласної ради надійшли вітання від Голови Верховної Ради України Володимира ЛИТВИНА та маршалка Лодзського воєводства Республіки Польща пана Влодзімежа ФІСЯКА. «На поліетнічній, багатоконфесійній, багатомовній буковинській землі, - говориться у привітанні очільника законодавчої влади держави, пліч-о-пліч у мирі та злагоді живуть і працюють українці й румуни поляки і німці, євреї, росіяни й представники десятків інших національностей. Толерантність та взаєморозуміння, шанобливе ставлення до розмаїтих національних звичаїв і традицій братніх народів завжди відрізняли чернівчан та Буковину», - наголосив у своєму вітанні Володимир ЛИТВИН.

         «Від усього серця зичу жителям Чернівецької області успіхів та усього найкращого, водночас сподіваючись на подальше зміцнення та поглиблення гарних та дружніх взаємовідносин між нашими регіонами», - говориться у вітанні керівника Лодзського воєводства Влодзімежа ФІСЯКА.

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua