Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Сільське господарство >  Про стан формування насіннєвого та продовольчого фондів зерна в області

Прес-центр

Новини

28.07.2010 18:46

Про стан формування насіннєвого та продовольчого фондів зерна в області  |  Сільське господарство

Тема новини: Назва теми

Про стан формування насіннєвого та продовольчого фондів зерна в області йшлося на розширеному засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань агропромислового комплексу (голова – Павло МЕЛЬНИК). В роботі комісії взяли участь та виступили начальник Головного управління земельних ресурсів у Чернівецькій області, депутат обласної ради Віталій УСИК, начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдерж­адміністрації Зіновій НОВІЦЬКИЙ, начальник обласної державної насіннєвої інспекції Степан КРАВЕЦЬКИЙ, начальник державної інспекції захисту рослин Чернівецької області Володимир ГУНЧАК, інші посадові особи, керівники низки агропромислових підприємств, науковці. Депутати та запрошені наголошували на непросту ситуації, що склалася на регіональному ринку зерна, вказували на недостатній рівень забезпеченості агропідприємств області високоякісним насіннєвим матеріалом.

Учасники обговорення наполягали на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо покращання фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення наявних в області науково-дослідницьких закладів аграрного профілю. Рішенням постійної комісії обласної ради Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації рекомендовано спільно з іншими управліннями та відомствами визначити потребу бюджетних установ області у хлібопродуктах на наступний маркетинговий рік. Цю рекомендацію дано з метою своєчасного формування заставного фонду зерна та забезпечення оплати його зберігання.

         Депутати також підготували для розгляду на черговій сесії обласної ради проект звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо потреби у відновленні провідної ролі Буковинського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України як регіонального центру наукового забезпечення агропромислового комплексу області.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua