Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фінанси  >  На засіданні постійної комісії з питань економіки, бюджету та інвестицій

Прес-центр

Новини

21.07.2010 18:18

На засіданні постійної комісії з питань економіки, бюджету та інвестицій  |  Фінанси

Тема новини: Назва теми

           На засіданні постійної комісії з питань економіки, бюджету та інвестицій Чернівецької обласної ради (голова – Тамара СЕМЕНОВИЧ) розглядались питання фінансово-бюджетної та економічної сфери життєдіяльності області. Депутати ознайомились із підсумками виконання тимчасового розпису обласного бюджету за перший квартал 2010 року, обговорили проект змін та доповнень до Комплексної програми «Питна вода Чернівецької області до 2020 року», розглянули звіт щодо надходження та використання коштів цільового фонду обласної ради за другий квартал 2010 року.

Особливу увагу членів постійної комісії привернуло питання порядку денного щодо звернення депутатів Чернівецької міської ради до депутатів крайового парламенту про надання комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт «Чернівці» пільги зі сплати податку на землю у 2010 році в частині, що зараховується до обласного бюджету.

Згадно з відповідними положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» постійна комісія обласної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій вирішила направити зазначене звернення депутатів Чернівецької міської ради на розгляд обласній державній адміністрації для внесення пропозицій з урахуванням підсумків виконання обласного бюджету за перше півріччя 2010 року.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua