Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Політика >  Голова обласної ради увійшов до складу Ради регіонів

Прес-центр

Новини

11.04.2010 23:16

Голова обласної ради увійшов до складу Ради регіонів |  Політика

Тема новини: Назва теми

        Голова Чернівецької обласної ради Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ увійшов до складу Ради регіонів при Президентові України. Цей консультативно-дорадчий орган створено згідно з Указом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА з метою забезпечення взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування у вирішенні питань реалізації державної регіональної політики, системного вдосконалення моделі місцевої влади, проведення адміністративно-територіальної реформи, подолання міжрегіональних диспропорцій, забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення їх конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.
        Рада регіонів покликана вивчати стан суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку, вироблення узгодженої  позиції щодо пріоритетів  державної регіональної політики, напрямів, стратегії та механізмів забезпечення сталого розвитку регіонів, сприяти взаємодії та активізації співпраці органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань вдосконалення державного будівництва. Серед завдань цього консультативно-дорадчого органу при Президентові України - проведення   консультацій щодо здійснення адміністративно-територіальної реформи, реформи місцевого самоврядування, вдосконалення механізму та процедури публічного адміністрування, реалізації регіональної кадрової політики.
        Члени Ради регіонів  аналізуватимуть законодавство України з питань регіонального розвитку, місцевого самоврядування та територіальної організації влади, готуватимуть пропозицій щодо його вдосконалення.
На засіданнях Ради регіонів розглядатимуться проекти законодавчих актів з питань регіональної політики і державного будівництва, проекти загальнодержавних та інших державних цільових програм кономічного, науково-технічного,  соціального, національ-но-культурного розвитку, охорони довкілля, готуватимуться узгоджені пропозиції щодо врахування у таких проектах інтересів регіонів та особливостей розвитку окремих адміністративно-територіальних одиниць тощо.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua