Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  Розвиток транзитного потенціалу Буковини - серед пріоритетів крайової влади

Прес-центр

Новини

02.04.2010 08:56

Розвиток транзитного потенціалу Буковини - серед пріоритетів крайової влади  |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

У Чернівецьку обласну раду надійшов лист з Міністерства транспорту та зв’язку України у відповідь на звернення, прийняте на 36-й сесії крайового парламенту щодо розвитку конкурентного середовища на ринку перевезень України.

У столиці з розумінням поставились до проблем розвитку транспортно-дорожного комплексу Чернівецької області, порушених у зазначеному зверненні. Разом з тим, зазначається у відповіді галузевого міністерства, незадовільний стан наповнення спеціального фонду Державного бюджету України обмежує фінансування дорожньої галузі та виконання намічених обсягів робіт щодо належного утримання автомобільних доріг. Наразі, згідно з договором між Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області та державним підприємством «Укрдіпродор» розроблено техніко-економічне обґрунтування розвитку автомобільної дороги Тернопіль – Чернівці – Тереблече (Порубне), на важливість якої звернули увагу депутати Чернівецької обласної ради. Заходи щодо реалізації зазначеного проекту розглядатимуться при формуванні виробничих планів дорожньої галузі на поточний рік після прийняття Державного бюджету на 2010 рік.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua