Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПРО ДОРОГУ КОЛЕГУ ЗАВЖДИ БУДЕ З НАМИ

Прес-центр

Новини

29.01.2010 09:13

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПРО ДОРОГУ КОЛЕГУ ЗАВЖДИ БУДЕ З НАМИ |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

«Чернівецька обласна рада та обласна державна адміністрація з глибоким сумом спо­ві­щають, що 28 січня 2010 року, на 47-му році життя, внаслідок тяжкої хвороби передчасно відій­шла у Віч­ність Галина Олександрівна ГУЛЯГАначальник юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької облас­­ної ради.

Галина Олександрівна ГУЛЯГА народилася 20 травня 1963 року в селі Ошихліби Кіцманського району Чернівецької області. У 1985 році з відзнакою закінчила правознавче відділення Чернівецького кооперативного технікуму. У 1991 році отримала диплом з відзнакою Харківської юридичної академії ім. Ф.Дзержин­ського. З 1985 року Галина Олександрівна ГУЛЯГА працювала на відповідальних посадах в органах юстиції, місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Кіцманського району. У 1998 – 2002 роках обіймала посади завідувача відділу правової та кадрової роботи виконавчого апарату, радника з питань юридичного забезпечення Чернівецької обласної ради, з 2006 року працювала начальником юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради.

Впродовж свого достойного трудового життя, на всіх щаблях службової та профе­сійної діяль­нос­ті Галина Олександрівна була взірцем виняткової особистої відповідальності та самодисцип­лі­­ни, високого професіоналізму, вимогливого ставлення до себе та колег.  

Передчасно пішла з життя муд­ра, чуйна і уважна жінка, вірна подруга і надій­на товаришка, щира та доброзичлива колега, чиї непересічні професійні якості та особисті людські чесноти викликали захоп­лення і повагу з боку усіх, хто жив і працював поруч із нею.

У ці скорботні дні ми глибоко поділяємо невимовний сум і тугу рідних та близьких покійної. Світлий і добрий спомин про Галину Олександрівну ГУЛЯГУ назавжди залишиться з нами.

 

Шилепницький І.О., Куліш В.І., Гуцуляк Т.Т., Павлюк В.І., Федорук М.Т.,  Усик В.С., Грушко О.І., Мунтяну А.П., Баглей Б.М., Пушко-Цибуляк Є.М., Моісей А.Є., Семе­но­вич Т.В., Ковалюк І.Д., Ватаманюк В.А., Жураковський А.М., Киналь О.В., Малярчук М.А., Маніліч В.М., Мельник П.О., Пішак В.П.,

Плегуца М.Д., Салагор М.М., Федорович Ф.К.     

 

Депутатський корпус, керівництво та колегія Чернівецької облас­ної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 47-му році життя передчасно відійшла у Віч­ність Галина Олександрівна ГУЛЯГА – начальник юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької облас­­ної ради.

У розквіті життєвих сил перестало битися серце справжнього знавця своєї справи, відповідального, висококваліфікованого працівника, чиї духовні чесноти, моральні та професійні якості слугували прикладом для всіх, хто мав честь жити та працювати пліч-о-пліч Галиною Олександрівною. Сумлінна, вимоглива та принципова в роботі, вона була для всіх нас щирим товаришем, мудрим порадником, співчутливою та уважною колежанкою.    

У ці тужливі, скорботні дні щиро поділяємо відчуття непоправної горя рідних покійної, які назавжди втратили найдорожчу для них людину – люблячу доньку, турботливу матінку, дбайливу бабусю.

Світлий образ Галини Олександрівни ГУЛЯГИ назавжди залишиться в наших сумуючих серцях.

 

І.Шилепницький, В.Куліш, Т.Гуцуляк, А.Моісей, Т.Семенович, І.Ковалюк, М.Бойчук, В.Ватаманюк, С.Віщук, О.Грушко, А.Жураковський, О.Киналь, М.Малярчук, В.Маніліч, П.Мельник, В.Палій, В.Пішак, М.Плегуца, М.Романів, М.Салагор, Ф.Федорович, О.Унгурян

                               

 

Виконавчий апарат Чернівецької облас­ної ради глибоко сумує з приводу непоправної втрати: на 47-му році життя зупинилось небайдуже серце Галини Олександрівни ГУЛЯГИ – начальника юридичного відділу виконавчого апарату Чернівецької облас­­ної ради, мудрої, щирої і привітної жінки. Від нас передчасно пішла прекрасна колежанка, добрий товариш і справжній професіонал, безмежно відданий улюбленій справі. 

         У ці скорботні дні, сповнені суму і гіркоти, ми глибоко поділяємо горе та біль, якими сповнені серця рідних та близьких покійної. Добрий, щемливий спомин про Галину Олександрівну ГУЛЯГУ назавжди залишиться з нами.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua