Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фінанси  >  Фінансування робіт з ліквідації стихійного лиха буде поновлено

Прес-центр

Новини

08.12.2009 17:31

Фінансування робіт з ліквідації стихійного лиха буде поновлено |  Фінанси

Тема новини: Назва теми

         У відповідь на звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів для невідкладного поновлення фінансування робіт щодо ліквідації наслідків липневої повені 2008 року на території Путильського району, прийняте на 32-й сесії обласної ради, надійшла відповідь з Міністерства фінансів України за підписом заступника Міністра Анатолія Мярковського. Для проведення розрахунків за фактично виконані у 2008 році роботи з ліквідації наслідків стихійного лиха Кабінет Міністрів України виділив Чернівецькій облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету 48,1 млн. грн.
         Відповідно до Переліку витрат, пов’язаних з проведенням розрахунків за фактично виконані у 2008 році роботи, затвердженого Чернівецькою облдержадміністрацією та погодженого Мінрегіонбудом, Мінекономіки та Мінфіном України, на відновлення автомобільних доріг та мостів у Путильському районі передбачено спрямувати 8,1 млн. грн. Крім того, 22 жовтня п.р. Верховна Рада прийняла зміни до Державного бюджету України на 2009 рік, якими передбачено виділити обласному бюджету Чернівецької області субвенцію з державного бюджету в сумі 31,9 млн. грн. на ліквідацію наслідків липневої повені 2008 року.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua