Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Документи ради >  Запити

Запити

16.05.2017  Запит депутата обласної ради Любимського В.О. щодо встановлення дорожніх знаків та технічних засобів організації дорожнього руху біля Красноїльського ДНЗ №1 Сторожинецького району

Запит депутата обласної ради Любимського В.О. (рішення 13-ї позачергової сесії обласної ради VІІ скликання від 16.05.2017 № 86-13/17) щодо встановлення дорожніх знаків та технічних засобів організації дорожнього руху біля Красноїльського ДНЗ №1 Сторожинецького району розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що існуючим проектом організації дорожнього руху біля вказаного закладу засіб примусового зниження швидкості не передбачений, однак Служба автодоріг не заперечує влаштування пристрою примусового зниження швидкості та відповідних дорожніх знаків (згідно ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах») біля ДНЗ №1 в селищі Красноїльськ за кошти громади. Але для виконання таких робіт необхідно розробити проекти (схеми) ОДР, які рекомендовано виконувати галузевим інститутам, дослідним центрам та технологічним підприємствам, діяльність яких пов'язана з автомобільними дорогами та безпекою дорожнього руху. Розробляти проект (схему) ОДР мають право також суб'єкти підприємницької діяльності, якщо це передбачено їх статутними або установчими документами. Розроблений проект (схема) ОДР згідно з чинним законодавством України підлягає погодженню з відповідним підрозділом Національної поліції України (у визначеному нею порядку) та Службою автомобільних доріг. Проект (схему) ОДР з супровідним листом на погодження подає замовник або, за його дорученням, організація-розробник.16.05.2017  Запит депутата обласної ради Любимського В.О. щодо капітального ремонту автомобільних доріг Купка-Буденець та Нижні Петрівці-Ропча

Запит депутата обласної ради Любимського В.О. (рішення 13-ї позачергової сесії обласної ради VІІ скликання від 16.05.2017 № 87-13/17) щодо капітального ремонту автомобільних доріг Купка-Буденець та Нижні Петрівці-Ропча розглянуто. У відповідях обласної та Сторожинецької районної державних адміністрацій зазначається, що на зазначеному маршруті проходять автомобільні дороги загального користування місцевого значення О26170 Ропча - Верхні Петрівці та О26171 Верхні Петрівці - Нижні Петрівці - Аршиця, які мають ділянки з чорнощебеневим і гравійним покриттям. У 2016 році за кошти державного бюджету ці дороги були відремонтовані ямковим ремонтом вартістю робіт відповідно 257,1 тис.грн. та 288,4 тис.гривень. Службу автомобільних доріг зобов'язано до 01 червня 2017 року завершити ямковий ремонт доріг загального користування державного значення, тому на даний час підрядні організації задіяні в основному на ямковому ремонті зазначених доріг. Після завершення їх ремонту роботи будуть розпочаті на дорогах місцевого значення в межах наявного фінансування з державного бюджету. Щодо доріг з гравійним покриттям, то Службою автомобільних доріг для прискорення процесу приведення їх до належного стану додатково проведено процедуру закупівлі послуг з ремонту гравійних доріг. Переможцем визнано організацію «Агробудналадка». Крім цього філіям ДП «Чернівецький облавтодор» доведено завдання на профілювання гравійного покриття без додавання нового матеріалу через його відсутність у філіях. Служба автомобільних доріг вдячна сільським радам та громаді за активну участь в утриманні доріг загального користування області та готова й надалі до співпраці з Нижньопетровецькою сільською радою в питанні ремонту зазначених вище доріг. До Переліку об’єктів, будівництво та ремонт яких буде здійснюватися за рахунок понадпланових митних надходжень у 2017 році, включено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги з чорно щебеневим покриттям О26050 Глибока-Буденець-Банилів Підгірний, км 25+100 – км 26+750 протяжністю 1,650 км, обсягом фінансування 8,250 млн.грн. На даний час Перелік, затверджений головою Чернівецької обласної державної адміністрації, погоджений Державним агентством автомобільних доріг України та Міністерством інфраструктури України, знаходиться на погодженні в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету, де питання буде розглядатися 26 червня 2017 року. При вирішенні питання фінансування буде складено проектно-кошторисну документацію, проведено процедуру закупівлі і після визначення переможця розпочнуться ремонтно-будівельні роботи. Інші дороги будуть підтримуватися за рахунок коштів державного бюджету на експлуатаційне утримання доріг загального користування.16.05.2017  Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. щодо виділення коштів на ремонт покрівлі харчоблоку та встановлення огорожі в ОКУ "Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат"

Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. (рішення 13-ї позачергової сесії обласної ради VІІ скликання від 16.05.2017 № 88-13/17) щодо виділення коштів на ремонт покрівлі харчоблоку та встановлення огорожі в ОКУ "Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат" розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації від 31.05.2017 №2603, з метою недопущення руйнації харчоблоку та проведення капітального ремонту огорожі, згідно з кошторисними розрахунками вартості об'єктів будівництва, необхідні кошти в загальній сумі 374,431 тис.грн. Враховуючи значимість порушеного питання, виділення коштів з обласного бюджету на фінансування вказаних у зверненні заходів включено в перелік питань, що перебувають на контролі обласної державної адміністрації і потребують додаткового фінансування, та будуть розглядатись за підсумками виконання обласного бюджету в наступні звітні періоди 2017 року, при умові отримання додаткових доходів та з врахуванням фінансових можливостей бюджету.16.05.2017  Запит депутата обласної ради Рошки А.І. щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту дороги Герца-Тарашани Н-19 (ділянка Станівці-Привороки-Тарашани)

Запит депутата обласної ради Рошки А.І. (рішення 13-ї позачергової сесії обласної ради VІІ скликання від 16.05.2017 № 89-13/17) щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту дороги Герца-Тарашани Н-19 (ділянка Станівці-Привороки-Тарашани) розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що до Переліку об'єктів, будівництво та ремонт яких буде здійснюватися за рахунок понадпланових митних надходжень у 2017 році, включено дві ділянки цієї дороги по селах Станівці та Привороки, км 22+500 - км 24+800 та 27+500 - км 28+500 загальною протяжністю 3,3 км, на яких планується виконати поточний середній ремонт обсягом фінансування 17,3 млн.грн. В перелік також включено поточний середній ремонт ділянки дороги з гравійним покриттям на км 15+100 - км 20+600 протяжністю 5,5 км, обсягом фінансування 5,5 млн.грн. На даний час Перелік, затверджений головою Чернівецької обласної державної адміністрації, погоджений Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) та Міністерством інфраструктури України, знаходиться на погодженні в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету, де питання буде розглядатися 26 червня 2017р. При вирішенні питання фінансування буде складено проектно-кошторисну документацію, проведено процедуру закупівлі і після визначення переможця розпочнуться ремонтно-будівельні роботи. Інші ділянки дороги будуть підтримуватися за рахунок коштів державного бюджету на експлуатаційне утримання доріг загального користування.

Розробник - 
IMENA.ua