Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Документи ради >  Запити

Запити

14.11.2017  Запит депутата обласної ради Чорнея М.В. до Головного управління статистики у Чернівецькій області

Запит депутата обласної ради Чорнея М.В. (рішення 17-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 14.11.2017 № 231-17/17) щодо чисельності населення с.Багна Вижницького району розглянуто. У відповіді Головного управління статистики у Чернівецькій області зазначається, що органи державної статистики здійснюють формування статистичної інформації згідно з переліком робіт, періодичністю, у розрізі та в терміни, що передбачені планом державних статистичних спостережень на відповідний рік або окремим рішенням Кабінету Міністрів України. Відповідно до плану ДСС на 2017 рік Головним управлінням статистики здійснено розрахунок чисельності наявного населення області у розмірі населених пунктів згідно з методикою, затвердженою Держстатом України. За розрахунками чисельність наявного населення с.Багна станом на 01.01.2017 становила 957 осіб. Розрахунок чисельності постійного (зареєстрованого) населення, за віком (кількості виборців) у розрізі населених пунктів не передбачений планом ДСС.14.11.2017  Запит депутата обласної ради Чорнея М.В. щодо облаштування майданчика для картингу всередині траси трекових перегонів в м.Чернівцях

Запит депутата обласної ради Чорнея М.В. (рішення 17-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 14.11.2017 № 230-17/17) щодо облаштування майданчика для картингу всередині траси трекових перегонів в м.Чернівцях. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що питання будівництва та облаштування картингового треку було розглянуто Чернівецькою міською радою 06.11.2017 за участю представників департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради і управління фізичної культури та спорту міської ради звернення було у вигляді електронної петиції, яка була підтримана. На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради від 02.02.2017 №312/12 "Про розгляд електронних петицій" електронну петицію №307 буде внесено на розгляд міської ради 21.12.2017.14.11.2017  Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. щодо вжиття заходів, спрямованих на запобігання руйнування господарства мешканки с.Михальча Сторожинецького району Косован Л.Д.

Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. (рішення 17-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 14.11.2017 № 229-17/17) щодо вжиття заходів, спрямованих на запобігання руйнування господарства мешканки с.Михальча Сторожинецького району. У відповіді Дністровсько-Прутського БУВР зазначається, що фахівцями управління спільно з представниками Михальчанської сільської ради проведено обстеження ділянки річки Коровія в с.Михальча Сторожинецького району поблизу будівлі Косован Л.Д. та встановлено, що під час проходження паводкових вод відбулася зміна русла, що в свою чергу призводить до руйнування берега та втрат присадибної земельної ділянки. Для вирішення даного питання необхідно провести роботи із спрямування русла річки загальною довжиною близько 40 м та здійснити підбивку берега, що зазнає руйнування. Орієнтовна вартість цих робіт складе 60 тис.грн. Дністровсько-Прутське БУВР розгляне можливість виділення частини необхідних коштів та виконання зазначених робіт при умові їх співфінансування Михальчанською сільською радою.14.11.2017  Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. щодо відключення електроенергії в населених пунктах Сторожинецького району

Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. (рішення 17-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 14.11.2017 № 228-17/17) щодо відключення електроенергії в населених пунктах Сторожинецького району розглянуто. З розгляду порушеного питання надійшли відповіді від ПрАТ ЕК "Чернівціобленерго" та обласної державної адміністрації (додається).

завантажити документ
Розробник - 
IMENA.ua