Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Документи ради >  Запити

Запити12.09.2018  Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. щодо відновлення автобусного маршруту Хотин-Атаки

Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. (рішення 24-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 12.09.2018 №158-24/18) щодо відновлення автобусного маршруту Хотин-Атаки розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що відповідно до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" забезпечення організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, покладається на районні державні адміністрації. За інформацією Хотинської районної державної адміністрації у 2017 році з автоперевізником ФОП Якимчуком Р.І. укладено договір на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території району №305 "Хотин-Атаки". На початку 2018 року на адресу райдержадміністрації надходили скарги від жителів району щодо неодноразового призупинення перевізником роботи на вказаному маршруті. Для розгляду таких звернень проводилися засідання робочої групи з організації пасажирських перевезень в Хотинському районі за участю перевізника – ФОП Якимчука Р.І. Робочою групою з'ясовано, що перевізником дійсно самовільно припинено обслуговування вищезазначеного маршруту до закінчення терміну дії договору (05.03.2018). Одночасно, 01.03.2018 проведено засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району. На вказане засідання, як об’єкт конкурсу, виносився також маршрут №305 "Хотин-Атаки", проте жодної заяви на обслуговування вказаного маршруту від претендентів-перевізників подано не було. Районною державною адміністрацією неодноразово проводились зустрічі з районними перевізниками пасажирів для надання пропозицій щодо подальшого обслуговування маршруту №305 "Хотин-Атаки". Керівники автотранспортних підприємств повідомили, що не погоджуються його обслуговувати, оскільки цей маршрут є нерентабельним. Відділом соціально-економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації проводиться спільна робота з колегами Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації з відновлення міжобласного автобусного маршруту Хотин (Чернівецької області)-Жванець (Хмельницька область) через с.Атаки Хотинського району. Обласною державною адміністрацією направлено лист до Міністерства інфраструктури України з проханням підтримати вказану ініціативу.12.09.2018  Запит депутата обласної ради Левка В.В. щодо виділення коштів на придбання меблів у сестринську кімнату відділення нейрохірургії ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги»

Запит депутата обласної ради Левка В.В. (рішення 24-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 12.09.2018 №157-24/18) щодо виділення кошів на придбання меблів у сестринську кімнату відділення нейрохірургії ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги" розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що відповідно до норм Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 №11 "Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" заклади охорони здоров'я утримуються за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. З метою вирішення питання забезпечення безперебійного функціонування обласної медичної установи "Лікарня швидкої медичної допомоги" у 2018 році понад обсяги медичної субвенції, з обласного бюджету, додатково виділено кошти у загальній сумі 2150 тис.грн., в тому числі на вирішення питань з оснащення закладу необхідним обладнанням – 1450 тис.грн., частина яких на даний час є невикористаною. Враховуючи обмеженість фінансових ресурсів обласного бюджету, питання виділення коштів на придбання меблів у сестринську кімнату відділення нейрохірургії обласної медичної установи "Лікарня швидкої медичної допомоги" буде розглянуто при формуванні обласного бюджету на 2019 рік у разі включення необхідної суми до бюджетного запиту.12.09.2018  Запит депутата обласної ради Ткачука В.В. щодо прискорення розгляду питання присвоєння звання «Заслужений художник України» Гніздовському Якову Івановичу

Запит депутата обласної ради Ткачука В.В. (рішення 24-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 12.09.2018 №156-24/18) щодо присвоєння звання "Заслужений художник України" Гніздовському Якову Івановичу розглянуто. У відповіді управління культури обласної державної адміністрації зазначається, що керуючись Положенням про комісію з розгляду клопотань щодо відзначення державними нагородами України та іншими відзнаками, затвердженим розпорядженням обласної державної адміністрації від 29 березня 2018 №298-р (зі змінами), клопотання щодо присвоєння почесного звання "Заслужений художник України" Гніздовському Якову Івановичу підтримано. Відповідний лист обласної державної адміністрації від 27.09.2018 №01.52-118/115 направлено до Міністерства культури України.12.09.2018  Запит депутата обласної ради Ткачука В.В. щодо виділення коштів на проведення ремонту вбиральні для відвідувачів комунальної установи «Чернівецький обласний художній музей»

Запит депутата обласної ради Ткачука В.В. (рішення 24-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 12.09.2018 №155-24/18) щодо виділення коштів на проведення ремонту вбиральні для відвідувачів комунальної установи "Чернівецький обласний художній музей" розглянуто. У відповіді управління культури обласної державної адміністрації повідомляється, що наразі всі наявні в обласному бюджеті додаткові ресурси розподілені рішеннями сесії обласної ради. Управлінням культури облдержадміністрації запропоновано дані роботи включити до бюджетного запиту на 2019 рік.Розробник - 
IMENA.ua