Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Державні закупівлі >  Обґрунтування застосування процедури закупівлі автотранспортних послуг в одного учасника

Діяльність ради

Обґрунтування застосування процедури закупівлі автотранспортних послуг в одного учасника

1. Замовник:

1.1    Найменування.

Чернівецька обласна рада

     1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ

            25081241

     1.3. Місцезнаходження

            58010,  м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1, к.341

     1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище , ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail).

            Орлик Анастасія Григорівна,  начальник фінансового відділу - головний бухгалтер; 58018 м. Чернівці, вул. З.Космодемянської,53; тел. роб. 0372-559119,  тел./факс 0372-552762; E-mail: or@oblrada.cv.ua

            1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ).

            Чернівецька обласна рада, код за ЄДРПОУ 25081241

            1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника.

14 лютого 2013 року.

2. Джерело фінансування закупівлі

            Обласний бюджет

3. Інформація про предмет закупівлі:

3.1. Найменування предмета закупівлі

Перевезення пасажирів наземним  транспортом поза розкладом  (49.39.3)

            3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання  послуг.

            3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.

            58010, м.Чернівці, вул.Грушевcького,1

            3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.

            Впродовж 2013 року.

            4. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

4.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи.

            Комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад»

4.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків.       05398504

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс. 

            58029, м. Чернівці, вул. Луцька, 6

            Тел. (0372) –551862, тел/факс (03722) - 37269

     5. Умови  застосування  процедури закупівлі в одного учасника

Умова застосування процедури закупівлі в одного учасника – відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на послуги, які надає комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад»  і при цьому відсутня альтернатива ( пункт другий частини другої статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель")

     6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника.

Впродовж всього періоду функціонування Чернівецької обласної ради, як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст області, її транспортне обслуговування здійснює виключно один суб’єкт господарювання – комунальним підприємством «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» і є правонаступником усіх прав та обов’язків автобази Чернівецької обласної ради та обласної державної адміністрації на підставі рішення Чернівецької обласної ради від 29.03.2011 №21-4/11 та згідно з приймально-передавальним актом № 1 від 14 липня 2011), яка має відповідну матеріально-технічну базу, що дає можливість забезпечити належне надання автотранспортних послуг керівництву та виконавчому апарату обласної ради.

Це транспортне підприємство укомплектовано відповідними автомобілями  марок «Мерседес – Бенц» Е 320, «Крайслер – 300 М», «Фольксваген – Пассат», «Шкода – Октавія» та автомобілем  марки «Волга» або еквівалентними, пасажирськими мікроавтобусами.

Комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» успішно забезпечує транспортне обслуговування відряджень керівництва та працівників виконавчого апарату за межі області та відрядження в межах області.

                        7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі.

            - копія листа Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 22.01.2013 № 01-20/140 про те, що Комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» займає монопольне(домінуюче) становище на регіональному ринку по наданню спеціалізованих автотранспортних послуг легкового транспорту Чернівецькій обласній раді в межах Чернівецької області.

 

Завідувач сектору з обслуговування

комп’ютерної техніки,

Заступник голови комітету

з конкурсних торгів                                                                                А.Оскварек                        

 

                         М.П.                                       

Розробник - 
IMENA.ua