Номер кандидата у
депутати в виборчому списку
|
Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)
|
Громадянство
|
Освіта (загальна
середня, вища)
|
Партійність
|
Місце роботи
(заняття)
станом на жовтень 2010 року
|
Посада
|
Примітка
|
1.
|
Віщук Сільвія Іллінічна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Управління справами Апарату Верховної Ради
України
|
Помічник народного депутата України Гасюка
П.П.
|
Обраний
|
2.
|
Шилепницький Іван Орестович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецька обласна рада
|
Голова
|
Обраний
|
3.
|
Ткачук Віталій Васильович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ТОВ «Буковина-Трейдінг» в м.Чернівці
|
Комерційний директор
|
Обраний
|
4.
|
Жаровська Галина Петрівна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецький національний університет
ім.Ю.Федьковича
|
Доцент кафедри кримінального права та
криміналістики
|
Обраний
|
5.
|
Тирон Сергій Михайлович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Тимчасово не працює
|
Тимчасово не працює
|
Обраний
|
6.
|
Козьма Георгій Фанікович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Приватний підприємець
|
Приватний підприємець
|
Обраний
|
7.
|
Мунтян Іван Миколайович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Приватне підприємство "Євро-Ойл"
|
Генеральний директор
|
Обраний
|
8.
|
Фочук Світлана Георгіївна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Приватний підприємець
|
Приватний підприємець
|
Обраний
|
9.
|
Паламар Іван Савич
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Пенсіонер
|
Пенсіонер
|
Обраний
|
10.
|
Затірка Віктор Артемович
|
Громадянин України
|
Вища
|
Позапартійний
|
ТОВ «Оріон-Техносервіс» в м.Чернівці
|
Заступник директора
|
Обраний
|
11.
|
Гоян Ольга Аурелівна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Глибоцьке сільське споживче товариство
|
Голова правління
|
Обраний
|
12.
|
Маніліч Валентин Михайлович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецьке комунальне обласне бюро
технічної інвентаризації
|
Начальник
|
Обраний
|
13.
|
Пуршага Олександр Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ПП «Перспектива плюс» в м.Чернівці
|
Директор
|
Обраний
|
14.
|
Кірєєв Ігор Анатолійович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ПП «Круїз – 2000» в м.Чернівці
|
Генеральний директор
|
Обраний
|
15.
|
Гусак Юрій Дмитрович
|
Громадянин України
|
Вища
|
Позапартійний
|
Державна податкова адміністрація в
Чернівецькій області
|
Начальник управління
|
|
16.
|
Жижиян Ігор Андрійович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецьке обласне комунальне підприємство
"Буковинське агентство з розвитку інфраструктури та планування територій"
|
Заступник директора
|
|
17.
|
Жураковський Анатолій Михайлович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецька обласна асоціація автомобільних
перевезень
|
Виконавчий директор
|
|
18.
|
Кожолянко Георгій Костянтинович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецький національний університет
ім.Ю.Федьковича
|
Професор кафедри етнології, античної та
середньовічної історії
|
|
19.
|
Клімчук Наталія Ярославівна
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Санітарно-епідеміологічна служба
Чернівецької області
|
Заступник головного Державного санітарного
лікаря
|
|
20.
|
Ткачук Василь Миколайович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецька обласна рада
|
Начальник управління з питань забезпечення
повноважень щодо управління об’єктами спільної власності
|
Обраний в одномандатному окрузі
|
21.
|
Погоріловський Дмитро Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Регіональне представництво “Golden-baum LTD”
|
Директор регіонального представництва
|
|
22.
|
Самсонюк Віктор Олексійович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Комунальна медична установа
"Чернівецький обласний наркологічний диспансер"
|
Головний
лікар
|
|
23.
|
Антонюк Володимир Володимирович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецький міський благодійний фонд
"Життя заради життя»
|
Голова правління
|
|
24.
|
Шешур Ярослав Миколайович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ТОВ "Круп'янський цегельний завод в
Герцаївському районі
|
Директор
|
|
25.
|
Шевага Михайло Дмитрович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Приватний підприємець
|
Приватний підприємець
|
|
26.
|
Лис Михайло Михайлович
|
Громадянин України
|
Вища,
|
"ВО "Батьківщина"
|
Приватний підприємець
|
Приватний підприємець
|
|
27.
|
Сайгашева Інеса Валеріївна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецьке
адвокатське об'єднання
|
Адвокат
|
|
28.
|
Дейнеко Василь Андрійович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Філія "Дирекція з будівництва
Дністровської ГАЕС" ВАТ «Укргідроенерго»
|
Заступник директора з загальних питань
|
|
29.
|
Шокотько Ярослав Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Пенсіонер
|
Пенсіонер
|
|
30.
|
Колісник Віктор Васильович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Управління справами Апарату Верховної Ради
України
|
Помічник народного депутата України Гасюка
П.П
|
|
31.
|
Романюк Анатолій Михайлович
|
Громадянин України
|
Вища
|
Позапартійний
|
Приватний підприємець
|
Приватний підприємець
|
|
32.
|
Ковалюк Богдан Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецький національний університет ім.
Ю.Федьковича
|
Асистент кафедри економіки підприємства
|
|
33.
|
Плешка Раду Костянтинович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ТОВ «Піко-Інвест» в
смт.Глибока
|
Фінансовий директор
|
|
34.
|
Соловей Юрій Миколайович
|
Громадянин України
|
Вища
|
«ВО «Батьківщина»
|
Буковинський державний медичний університет
|
Аспірант кафедри загальної хірургії
|
|
35.
|
Конфедрат Святослав Степанович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Сокирянська дільниця по експлуатації газових
мереж, обліку газу та розрахунків за газ Чернівецької філії дочірнього
підприємства «Нафтогазмережі»
|
Начальник
|
|
36.
|
Петрук Іван Васильович
|
Громадянин України
|
Вища
|
Позапартійний
|
Управління ветеринарної медицини в Глибоцькому
районі
|
Начальник
|
|
37.
|
Добрянський Степан Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Чернівецький професійний машинобудівний ліцей
|
Викладач фізики
|
|
38.
|
Шинкарь Вячеслав Андрійович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Комунальний заклад
«Чернівецький обласний навчально-курсовий комбінат житлово-комунального
господарства»
|
Директор
|
|
39.
|
Пацарнюк Василь Васильович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ПП «Мегакрокус» в
м.Заставна
|
Директор
|
|
40.
|
Поклітар Ростислав Іванович
|
Громадянин України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ВАТ Фабрика «Прут» в м.Герца
|
Голова правління
|
|
41.
|
Перстинчик Любов Олександрівна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Управління освіти Кельменецької районної державної
адміністрації
|
Методист районного
методичного комбінату
|
|
42.
|
Рєзнік Віталій Дорєлович
|
Громадянин України
|
Вища
|
«ВО «Батьківщина»
|
Тимчасово не працює
|
Тимчасово не працює
|
|
43.
|
Гречана Оксана Петрівна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
Управління державного
казначейства в Кельменецькому районі
|
Головний спеціаліст відділу обліку та фінансової
звітності
|
|
44.
|
Гошовська Олександра Тарасівна
|
Громадянка України
|
Вища
|
"ВО "Батьківщина"
|
ТОВ «Рікка» в
м.Чернівці
|
Головний бухгалтер
|
|