Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

10.01.2020 11:28
У Чернівецькому окружному адміністративному суді знаходиться на розгляді справа за позовом Коровійської сільської ради Глибоцького району


    У Чернівецькому окружному адміністративному суді знаходиться на розгляді справа №824/1575/19-а за позовом Коровійської сільської ради Глибоцького району до Чернівецької обласної ради

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Виборчі списки >  ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради, включених до виборчого списку Чернівецької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Вибори до обласної ради

ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради, включених до виборчого списку Чернівецької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Вибори

депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад

та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Чернівецької обласної ради,

 

включених до виборчого списку

 Чернівецької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

 

Номер кандидата у депутати в виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)

Громадянство

Освіта (загальна середня, вища)

Партійність

Місце роботи

(заняття)
станом на жовтень 2010 року

Посада

Примітка

1.        

Віщук Сільвія Іллінічна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Управління справами Апарату Верховної Ради України

Помічник народного депутата України Гасюка П.П.

Обраний

2.        

Шилепницький Іван Орестович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецька обласна рада

Голова

Обраний

3.        

Ткачук Віталій Васильович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ТОВ «Буковина-Трейдінг» в м.Чернівці

Комерційний директор

Обраний

4.        

Жаровська Галина Петрівна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича

Доцент кафедри кримінального права та криміналістики

Обраний

5.        

Тирон Сергій Михайлович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

Обраний

6.        

Козьма Георгій Фанікович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

Обраний

7.        

Мунтян Іван Миколайович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Приватне підприємство "Євро-Ойл"

Генеральний директор

Обраний

8.        

Фочук Світлана Георгіївна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

Обраний

9.        

Паламар Іван Савич

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Пенсіонер

Пенсіонер

Обраний

10.     

Затірка Віктор Артемович

Громадянин України

Вища

Позапартійний

ТОВ «Оріон-Техносервіс» в м.Чернівці

Заступник директора

Обраний

11.     

Гоян Ольга Аурелівна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Глибоцьке сільське споживче товариство

Голова правління

Обраний

12.     

Маніліч Валентин Михайлович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецьке комунальне обласне бюро технічної інвентаризації

Начальник

Обраний

13.     

Пуршага Олександр Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ПП «Перспектива плюс» в м.Чернівці

Директор

Обраний

14.     

Кірєєв Ігор Анатолійович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ПП «Круїз – 2000» в м.Чернівці

Генеральний директор

Обраний

15.     

Гусак Юрій Дмитрович

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Державна податкова адміністрація в Чернівецькій області

 

Начальник управління

 

16.     

Жижиян Ігор Андрійович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецьке обласне комунальне підприємство "Буковинське агентство з розвитку інфраструктури та планування територій"

Заступник директора

 

17.     

Жураковський Анатолій Михайлович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецька обласна асоціація автомобільних перевезень

Виконавчий директор

 

18.     

Кожолянко Георгій Костянтинович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича

Професор кафедри етнології, античної та середньовічної історії

 

19.     

Клімчук Наталія Ярославівна

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Санітарно-епідеміологічна служба Чернівецької області

Заступник головного Державного санітарного лікаря

 

20.     

Ткачук Василь Миколайович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецька обласна рада

Начальник управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності

Обраний в одномандатному окрузі

21.     

Погоріловський Дмитро Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Регіональне представництво “Golden-baum LTD

Директор регіонального представництва

 

22.     

Самсонюк Віктор Олексійович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Комунальна медична установа "Чернівецький обласний наркологічний диспансер"

Головний  лікар

 

23.     

Антонюк Володимир Володимирович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецький міський благодійний фонд "Життя заради життя»

Голова правління

 

24.     

Шешур Ярослав Миколайович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ТОВ "Круп'янський цегельний завод в Герцаївському районі

Директор

 

25.     

Шевага Михайло Дмитрович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

26.     

Лис Михайло Михайлович

Громадянин України

Вища,

"ВО "Батьківщина"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

27.     

Сайгашева Інеса Валеріївна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецьке адвокатське об'єднання

Адвокат

 

28.     

Дейнеко Василь Андрійович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Філія "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ВАТ «Укргідроенерго»

Заступник директора з загальних питань

 

29.     

Шокотько Ярослав Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Пенсіонер

Пенсіонер

 

30.     

Колісник Віктор Васильович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Управління справами Апарату Верховної Ради України

Помічник народного депутата України Гасюка П.П

 

31.     

Романюк Анатолій Михайлович

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

32.     

Ковалюк Богдан Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича

Асистент кафедри економіки підприємства

 

33.     

Плешка Раду Костянтинович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ТОВ «Піко-Інвест» в смт.Глибока

Фінансовий директор

 

34.     

Соловей Юрій Миколайович

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Буковинський державний медичний університет

Аспірант кафедри загальної хірургії

 

35.     

Конфедрат Святослав Степанович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Сокирянська дільниця по експлуатації газових мереж, обліку газу та розрахунків за газ Чернівецької філії дочірнього підприємства «Нафтогазмережі»

Начальник

 

36.     

Петрук Іван Васильович

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Управління ветеринарної медицини в Глибоцькому районі

Начальник

 

37.     

Добрянський Степан Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Чернівецький професійний  машинобудівний ліцей

Викладач фізики

 

38.     

Шинкарь Вячеслав Андрійович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Комунальний заклад «Чернівецький обласний навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства»

Директор

 

39.     

Пацарнюк Василь Васильович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ПП «Мегакрокус» в м.Заставна

Директор

 

40.     

Поклітар Ростислав Іванович

Громадянин України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ВАТ  Фабрика «Прут» в м.Герца

Голова правління

 

41.     

Перстинчик Любов Олександрівна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Управління освіти  Кельменецької районної державної адміністрації

Методист районного методичного комбінату

 

42.     

Рєзнік Віталій Дорєлович

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

 

43.     

Гречана Оксана Петрівна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

Управління державного казначейства в Кельменецькому районі

Головний  спеціаліст відділу обліку та фінансової звітності

 

44.     

Гошовська Олександра Тарасівна

Громадянка України

Вища

"ВО "Батьківщина"

ТОВ «Рікка» в м.Чернівці

Головний бухгалтер

 

 

Розробник - 
IMENA.ua