Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Антикорупційна діяльність >  ЗВЕРНЕННЯ учасників регіональної конференції "Шляхи протидії корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних установах та організаціях Чернівецької області" до депутатів Чернівецької обласної ради

Діяльність ради

ЗВЕРНЕННЯ учасників регіональної конференції "Шляхи протидії корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних установах та організаціях Чернівецької області" до депутатів Чернівецької обласної ради

Масштаби такого негативного явища, як корупція, сьогодні вразили усі без винятку сфери життєдіяльності Української держави та суспільства. Причини такого стану речей є очевидними для всіх. Адже у будь-якій країні корупція є закономірною реакцією громадян на неспроможність держави забезпечити нормальне функціонування суспільства, чесно і справедливо розподіляти матеріальні блага, державні пільги та привілеї. З тривогою констатуємо, що Україна в своєму соціальному та економічному розвитку сьогодні дійшла до такого стану, коли корупція загрожує стати невід'ємним атрибутом державного управління, його домінуючим системним елементом. Така ситуація в Україні значною мірою стала можливою внаслідок відсутності чіткої політичної та економічної стратегії формування нового суспільного ладу та цивілізованих ринкових відносин. На шістнадцятому році державної не залежності в Україні відсутнє повноцінне, розвинуте громадянське суспільство з усіма притаманними йому демократичними атрибутами.

За таких умов корупція набуває масштабів суспільного явища, яке становить реальну небезпеку для держави, оскільки є серйозним дестабілізуючим фактором соціально-економічного, суспільно-політичного та духовного життя нації, підриває міжнародний авторитет країни, унеможливлює її інтеграцію до загальноєвропейських та світових співтовариств.

Для успішної та ефективної боротьби з корупцією, на наш погляд, необхідно сформувати відповідне ставлення до цього явища з боку пересічних громадян та неурядових організацій, які спільно з іншими суб'єктами протидії корупції - правоохоронними, контрольними структурами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади - формуватимуть єдиний антикорупційний фронт. Початком цієї роботи може бути створення регіональних антикорупційних програм. З цією метою ми закликаємо депутатів Чернівецької обласної ради підтримати нашу спільну ініціативу і в найкоротший термін розробити та затвердити проект Регіональної програми протидії корупції в Чернівецькій області!
21 червня 2007 року
м.Чернівці
Розробник - 
IMENA.ua