Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.12.2019 17:40
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинський центр мистецтв"

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Антикорупційна діяльність >  ЗВЕРНЕННЯ учасників регіональної конференції "Шляхи протидії корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних установах та організаціях Чернівецької області" до депутатів Чернівецької обласної ради

Діяльність ради

ЗВЕРНЕННЯ учасників регіональної конференції "Шляхи протидії корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних установах та організаціях Чернівецької області" до депутатів Чернівецької обласної ради

Масштаби такого негативного явища, як корупція, сьогодні вразили усі без винятку сфери життєдіяльності Української держави та суспільства. Причини такого стану речей є очевидними для всіх. Адже у будь-якій країні корупція є закономірною реакцією громадян на неспроможність держави забезпечити нормальне функціонування суспільства, чесно і справедливо розподіляти матеріальні блага, державні пільги та привілеї. З тривогою констатуємо, що Україна в своєму соціальному та економічному розвитку сьогодні дійшла до такого стану, коли корупція загрожує стати невід'ємним атрибутом державного управління, його домінуючим системним елементом. Така ситуація в Україні значною мірою стала можливою внаслідок відсутності чіткої політичної та економічної стратегії формування нового суспільного ладу та цивілізованих ринкових відносин. На шістнадцятому році державної не залежності в Україні відсутнє повноцінне, розвинуте громадянське суспільство з усіма притаманними йому демократичними атрибутами.

За таких умов корупція набуває масштабів суспільного явища, яке становить реальну небезпеку для держави, оскільки є серйозним дестабілізуючим фактором соціально-економічного, суспільно-політичного та духовного життя нації, підриває міжнародний авторитет країни, унеможливлює її інтеграцію до загальноєвропейських та світових співтовариств.

Для успішної та ефективної боротьби з корупцією, на наш погляд, необхідно сформувати відповідне ставлення до цього явища з боку пересічних громадян та неурядових організацій, які спільно з іншими суб'єктами протидії корупції - правоохоронними, контрольними структурами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади - формуватимуть єдиний антикорупційний фронт. Початком цієї роботи може бути створення регіональних антикорупційних програм. З цією метою ми закликаємо депутатів Чернівецької обласної ради підтримати нашу спільну ініціативу і в найкоротший термін розробити та затвердити проект Регіональної програми протидії корупції в Чернівецькій області!
21 червня 2007 року
м.Чернівці
Розробник - 
IMENA.ua